Dnes vám predstavím vlasovú kozmetiku od kallos. Veľmi preferujem túto značku lebo robí z mojich vlasov čaro a nestojí zbytočne veľa. Odkedy ju používam moje vlasy sú jemnejšie, zdravšie, hebkejšie a príjemne voňajú. Každá maska má iné vlastnosti a príchute. Ja vám ukážem tie moje. :)
Pre mňa je Maska s keratínom a mliečnym proteinom najzákladnejšia maska, bola to moja prvá, 1 liter masky len do 3€.. Je veľmi účinná na suché a poškodené vlasy.
Banánová maska je moja najobľúbenejšia. Ovocné voňajú najlepšie a táto patrí medzi ne, nevonia ako obyčajný banán, ale ako banány v čokoladé, táto maska posilní vaše vlásky a obsahuje multivitamínový komplex. Vrelo odporúčam.
Maska omega je vyživujúca maska s omega-6 komplexom a makadamia olejom.
Maska algae je tiež veľmi dobrá, je hydratačná s výťažkom rias a olivovým olejom, niekedy mám pocit, že vonia po baze.
Ďalšia ovocná maska je čerešňová, ako som spomenula vyššie tieto ovocné voňajú najlepšie, je hydratačná a najlepšie bude vyhovovať zničeným vlasom.
Táto maska sa trochu vzhľadom odlišuje od ostatných a na eshope kallos nájdete mnoho ďalších, táto placenta je pre suché a poškodené vlasy, môžete si ju kúpiť v dvoch veľkostiach , táto má 275ml a druhá je 800ml, myslím, že cenovo sa viac oplatí väčšia, ale ja som si ju kúpila len na odskúšanie, nemá skoro vôbec nejakú špecifickú vôňu, ale celkom pomáha.
Mmm, tak to vypadá super, to bych měla vyzkoušet :-)
OdpovedaťOdstrániťSkvělý článek, o těchto přípravcích na vlasy jsem nikdy předtím neslyšela. Existuje i kamenný obchod nebo jen e-shop? :)
OdpovedaťOdstrániťhttp://janetsonrisa.blogspot.cz/
Janet, existuje eshop, a myslím,že aj kamenný obchod, ale ja ich objednávam cez http://www.parfums.sk , tam je aj veľa iných kvalitných značiek, ale keď si z CZ myslím,že lepšie bude, keď zadáš do google, kallos cz , a určite to predávajú aj niekde v CZ :)
OdpovedaťOdstrániť